Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri:

Herhangi bir sorunuz var mı? :

0474 213 59 59

Adres:

Yenişehir Mah. İsmail Aytemiz Bul. No: 156 Z-2 - Harakani Devlet Hastanesi Karşısı Kars / TÜRKİYE

AKÜZÜM OTOMOTİV & TRAKTÖR LİMİTED ŞİRKETİ


KVKK Bilgilendirme

Sayın Kullanıcı,

Aküzüm Otomotiv ve Traktör Web Sitesi'ne hoşgeldiniz. 

Aşağıda belirtilen "Kullanım Şartnamesi", Aküzüm Otomotiv ve Traktör Web Sitesi'nin siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. Siteyi ziyaret eden her kullanıcı, Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

 

KULLANIM ŞARTLARI 

  1. Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe Web Sitesi'nde verilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir.

  2. Web Sitesi'nde yayınlanan ve telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları Türk Traktör, New Holland ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara (Aküzüm Otomotiv) ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere Web Sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. New Holland’ın, Türk Traktör'ün ve Aküzüm Otomotiv'in yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. Bu tür materyallerin (duvar kâğıdı, ekran koruyucu, reklâm filmi gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izinler verebilir. Bu sitede yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan Kullanıcı'ya aittir.

  3. Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, kredi oranı, yetkili satıcı bilgisi, ikinci el araç stoğu, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, New Holland Yetkili Satıcılar'ından veya New Holland Müşteri Hizmetleri'nden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından New Holland’ın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  4. Aküzüm Otomotiv Web Sitesi'nde, New Holland Yetkili Satıcıları ve Servisleri, New Holland Traktör ve zirai ekipmaların standart ve opsiyonel özellikleri ve Yetkili Satıcı Tavsiye Edilen Satış Fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Ürünler ve Yetkili Satıcıları ile ilgili nihaî bilgi temini için New Holland çağrı merkezi/ New Holland Yetkili Satıcıları ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede Web Sitesi'nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve New Holland adına bir taahhüt teşkil etmediği beyan eder. New Holland, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

  5. New Holland ve Yetkili bayi kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, Kullanıcı'lara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve  Web Sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Web Sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

  6. Web Sitesi'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

  7. Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın web sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Aküzüm Otomotiv, Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir. 

  8.  

•  Aküzüm Otomotiv, New Holland, Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş. Çerez Politikası 

Kullanıcı, Aküzüm Otomotiv ve Traktör Web Sitesi'ne girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.


WhatsApp
Hemen Ara